Nişan Salonları - Kına Gecesi Mekanları

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye' de ki en özel mekan olan beyaz çamlıca deluxe 4.5 m tavan yüksekliğine sahip ve kolonsuzdur .Misafirleriniz sizi her yerden görebilmektedir. Özel Osmanlı motifleriyle süslüdür.Merkezi konumu sayesinde davetlileriniz rahatça mekana ulaşabilecektir. Toplamda net 450 kişi kapasitelidir.(600 'e çıkabiliyor) 

Açılışa özel kampanyalarını kaçırmayın.

ORGANİZASYON + MEKAN​ : 3999 tl Hafta içi  2020 ayları için geçerlidir 

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

Ümraniye nişan salonları arasında ve İstanbulda  en uygun fiyata ve en kaliteli hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz ,nişan mekanımız için tüm salonları kullanabilirsiniz. Kına gecesi mekanları arasında 1 numara olan mekanımız küçük kına gecesi ve büyük kına gecesi için ayrı ayrı 2 salondan oluşmakta , organizasyon dahil kapmanyalarımız mevcuttur . Bu mekanlarımızda sünnet düğünü de yapılabilmektedir , sünnet mekanı olarak da kullanılabilmektedir İstanbul anadolu yakasındaki en iyi mekan ve salon olan Beyaz Çamlıca açılışa özel indirimli  fiyatlarıyla ve kampanyalarıyla kesinlikle görülmesi gereken bir mekandır.

İstanbul Anadolu Yakasında Ümraniye deki tüm salonlarımızda nişan ve kına yapılabilmektedir. Organizasyon dahil kampanyalı fiyatlarımız mevcuttur. 

Ekonomik olarak uygun fiyatlı NİŞAN veya KINA salonu için ÜMRANİYE DELUXE GOLD salonumuzda açılışa özel hafta içi uygun fiyatlar mevcuttur.

DETAYLAR İÇİN RESİM VİDEO MENÜSÜNE GİRİNİZ.