Sünnet Düğünü

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Yemekli Sünnet Kampanyamız Başlamıştır. %40 ' a varan büyük indirimlerimizi kaçırmayın.

Sünnetin hem İslamiyet açısından hem de sağlık konusunda yerine getirilmesi büyük öneme sahiptir. Dinin getirdiği buyruğu yerine getirirken aynı zamanda vücuttan atılan fazlalıklarla birtakım sorunlardan kurtulma şansı elde edilebilmektedir. Tabii bu etmenlerin yanı sıra çocuklar için en özel günlerden biridir. Anadolu topraklarının gelenek ve göreneklerine bağlı kalınarak çocuklar için özel sünnet organizasyonu gerçekleştirilir.

 

Onların hayatı boyunca hatırlayabilecekleri özel organizasyon, aileler tarafından ayrıca önemlidir. Sevilen insanlar çağrılır, eğlenceli bir zaman geçirilir ve sünnet geleneklerinin her biri gerçekleştirilir. Çok uygun fiyatlarla hayalin ötesinde görsel bir şölenle sunulan sünnet düğünü organizasyonu BEYAZ ÇAMLICA DELUXE' da, geniş olanaklarla sunulmaktadır. Ümraniye 'de  bulunan mekanımızda  yapılan sünnet organizasyonu, asla unutmayacak muhteşem bir organizasyon sunmaktadır.

Her İhtiyacı Karşılayan Özel Sünnet Organizasyonu

Halk arasında da dendiği gibi erkekliğe ilk adımın atıldığı bu özel organizasyon için, profesyonel bir destek alabilirsiniz. Organizasyon içerisinde gerekli olan tüm olanaklar kusursuz şekilde sunulmaktadır. Çocukların hayal dünyasının ötesine çıkan, tam da onların istedikleri süslemelerle günümüz çağına ayak uyduran mekanlarda profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

– Kral tahtı

– Yer minderleri

– Kral Sofrası

– Sünnet hatıra perdesi

– Ful kamera çekimi

-Sizinle organizasyon sonuna kadar ilgilenen özel hostesiniz

-Baştan sona planlama